O PRACOWNI

W pracowni DecoStory spełniamy Wasze marzenia o wnętrzach szytych na miarę.

Projektowanie to dla nas balansowanie na cienkiej granicy funkcji i formy, a podstawą do stworzenia DOBREGO PROJEKTU jest poznanie potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

Każdy klient to dla nas nowa historia i nowe wyzwanie. Definicję pięknego, przyjaznego, czy nowoczesnego wnętrza odkrywamy więc za każdym razem na nowo.

Naszym Klientom oferujemy szeroki wachlarz usług. Począwszy od konsultacji po projekt pod klucz.

 

Więcej w zakładce oferta.

ALICJA STEFAŃSKA 
Architekt Wnętrz, Założycielka pracowni

Moją przygodę z projektowaniem wnętrz rozpoczęłam w 2004 roku, zaraz po ukończeniu studiów na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych  na kierunku Architektura Wnętrz.

Przez pierwsze lata pracowałam głównie dla klientów indywidualnych w Polsce, aranżując wnętrza domów i mieszkań.

W 2007 roku przeniosłam się do Szwajcarii, gdzie pracowałam na stanowisku szefowej Działu Architektów w prężnie rozwijającej się firmie retail.owej Pod moim nadzorem powstawały nowe koncepty wystawiennicze szwajcarskiej marki oraz około 400 butików na całym świecie w tym sklepy flagowe w 5 państwach.

W poszukiwaniu inspiracji i w ramach dalszego rozwoju zawodowego w 2010 roku wyjechałam do Włoch, gdzie podjęłam studia podyplomowe. Dwa lata spędzone w Toskanii to szalona odskocznia i czas poświęcony na poznawaniu tajników włoskiej szkoły projektowania.

Swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystuję obecnie prowadząc własną Pracownię Projektowania Wnętrz DecoStory .

Największą moją pasją zawsze było i nadal  jest projektowanie wnętrz mieszkalnych, gdyż to właśnie one najpełniej oddają niepowtarzalny charakter ich użytkowników.

Zapraszam do nawiązania współpracy!!!