1. PRZYGOTOWANIE

Aby proces projektowy przebiegał sprawnie, a przedstawiane pomysły spotkały się z pozytywną reakcją, duży nacisk kładziemy na poznanie potrzeb, oczekiwań i upodobań naszych klientów. Służy temu pierwsze spotkanie i research .  Rozmawiamy o stylu życia, gustach oraz budżecie. Zazwyczaj odbywa się ono u klienta, gdyż podczas niego wykonujemy inwentaryzację i dokumentację fotograficzną.

 

 

2. UKŁAD FUNKCJONALNY

Na tym etapie przedstawiamy Państwu minimum 3 propozycje układu pomieszczeń oraz funkcji w poszczególnych pomieszczeniach. Na planach zobaczycie Państwo układy ścian działowych, mebli wbudowanych, mebli wolnostojących oraz podłóg i sufitów. Podczas omawiania układów rozmawiamy również o stylu wnętrz, pokazujemy inspiracje i detale, które mogą się przydać na kolejnym etapie projektu.Chcemy w pełni zrozumieć oczekiwania i poznać gust naszych klientów.

 

 

3. KONCEPCJA ESTETYCZNA

Na podstawie wybranego układu funkcjonalnego przygotowujemy dla Państwa propozycję estetyki poszczególnych pomieszczeń.

 Pracujemy głównie na wizualizacjach 3D, na których pokazujemy sprzęty meble , kolory, rodzaje wykończeń i użyte materiały.

 

 

4. DOKUMENTACJA TECHNICZNA

Do wybranej wersji projektu powstają rysunki wykonawcze, rzuty i widoki, rysunki branżowe i inne niezbędne do przekazania fachowcom. Zazwyczaj pojawiamy się na budowie, gdy wchodzi ekipa remontowa i objaśniamy, odpowiadamy na pytania jak również doprecyzowujemy szczegóły.

 

 

5. LISTA ZAKUPÓW I WYCENY

Na tym etapie wybieramy wszystkie materiały wykończeniowe, meble, oświetlenie oraz dodatki. Zakres elementów omawiamy z klientem na początku projektu.

 Powstaje zestawienie zazwyczaj w formie tabeli. Na tym etapie możemy skontrolować koszty inwestycji.

 

 

6. NADZOR AUTORSKI

W naszej ofercie również podejmujemy się nadzorów. Polegają one na cyklicznych przyjazdach wg. umówionego harmonogramu. Sprawdzamy zgodność prac z projektem.